Searching for For Sale on the Big Red Automall
Search Filters
—
—
From
close Clear Filters
Filters:
2020 FORD TRANSIT CONNECT XL
- Mileage/Hours
- 80,404
- Color
- WHITE
- Engine
- 2.0L 4 Cyl. Flex Fuel
| Mileage: | 80,404 |
| Engine: | 2.0L 4 Cyl. Flex Fuel |
| Cab Style: | n/a |
| Fuel Type: | FLEX FUEL |
Location:
12th Street Auto Mart & Big City Motors
Sioux Falls, SD
Sioux Falls, SD
| Doc Fee: | $200 |
| Price: | $17,195 |
| Click to Call | |
2021 FORD TRANSIT CARGO VAN WORK-CARGO 3.5L
- Mileage/Hours
- 86,000
- Color
- WHITE
- Engine
- 3.5L V6
| Mileage: | 86,000 |
| Engine: | 3.5L V6 |
| Cab Style: | n/a |
| Fuel Type: | FLEX FUEL |
Location:
T&L Auto Sales
Sioux Falls, SD
Sioux Falls, SD
| Price: | $35,951 |
| Click to Call | |
2020 FORD TRANSIT CONNECT XL LWB CARGO
- Mileage/Hours
- 162,000
- Color
- Frozen White
- Engine
- 2.0L 4 Cyl. Flex Fuel
| Mileage: | 162,000 |
| Engine: | 2.0L 4 Cyl. Flex Fuel |
| Cab Style: | n/a |
| Fuel Type: | FLEX FUEL |
Location:
T&L Auto Sales
Sioux Falls, SD
Sioux Falls, SD
| Price: | $11,951 |
| Click to Call | |
2016 FORD TRANSIT CARGO VAN
- Mileage/Hours
- 142,000
- Color
- WHITE
- Engine
- 3.7L 6 Cyl. Gas
| Mileage: | 142,000 |
| Engine: | 3.7L 6 Cyl. Gas |
| Cab Style: | n/a |
| Fuel Type: | GAS |
Location:
T&L Auto Sales
Sioux Falls, SD
Sioux Falls, SD
| Price: | $17,951 |
| Click to Call | |
2020 MERCEDES-BENZ METRIS Cargo W- Bluetooth & Backup Camera
- Mileage/Hours
- 66,463
- Color
- Arctic White
- Engine
- 2.0L I4 DI Turbocharged
| Mileage: | 66,463 |
| Engine: | 2.0L I4 DI Turbocharged |
| Cab Style: | n/a |
| Fuel Type: | n/a |
Location:
Autoland
Sioux Falls, SD
Sioux Falls, SD
| Doc Fee: | $199 |
| Price: | $23,133 |
| Click to Call | |
2021 FORD TRANSIT CONNECT XL
- Mileage/Hours
- 67,804
- Color
- Silver
- Engine
- 2.0L I4 162hp 144ft. lbs.
| Mileage: | 67,804 |
| Engine: | 2.0L I4 162hp 144ft. lbs. |
| Cab Style: | n/a |
| Fuel Type: | GAS |
Location:
CarSwap
Tea, SD
Tea, SD
| Price: | $19,500 |
| Click to Call | |
2005 FREIGHTLINER WESTERN STAR 4900 CAR HAULER SEMI CAR HAULER WITH TRAILER
- Mileage/Hours
- 912,000
- Color
- BLUE
| Mileage: | 912,000 |
| Engine: | n/a |
| Cab Style: | n/a |
| Fuel Type: | DIESEL |
Location:
T&L Auto Sales
Sioux Falls, SD
Sioux Falls, SD
| Price: | $34,951 |
| Click to Call | |
2001 GMC W5500
- Mileage/Hours
- 18,000
- Color
- WHITE
- Engine
- 4.8L I4 Turbo
| Mileage: | 18,000 |
| Engine: | 4.8L I4 Turbo |
| Cab Style: | n/a |
| Fuel Type: | DIESEL |
Location:
T&L Auto Sales
Sioux Falls, SD
Sioux Falls, SD
| Price: | $11,451 |
| Click to Call | |
- Mileage/Hours
- 0
- Color
- White
- Engine
- 3.5L
| Mileage: | New |
| Engine: | 3.5L |
| Cab Style: | n/a |
| Fuel Type: | GAS |
Location:
Lamb Motor Company
Onida, SD
Onida, SD
| Price: | $54,215 |
| Click to Call | |
2018 FORD TRANSIT Base
- Mileage/Hours
- 112,309
- Color
- Shadow Black
- Engine
- EcoBoost 3.5L V6 GTDi DOHC 24V Twin Turbocharged
| Mileage: | 112,309 |
| Engine: | EcoBoost 3.5L V6 GTDi DOHC 24V Twin Turbocharged |
| Cab Style: | n/a |
| Fuel Type: | n/a |
Location:
Vermillion Ford
Vermillion, SD
Vermillion, SD
| Price: | $29,990 |
| Click to Call | |
2024 FORD TRANSIT XLT
- Mileage/Hours
- 40,459
- Color
- Oxford White
- Engine
- EcoBoost 3.5L V6 GTDi DOHC 24V Twin Turbocharged
| Mileage: | 40,459 |
| Engine: | EcoBoost 3.5L V6 GTDi DOHC 24V Twin Turbocharged |
| Cab Style: | n/a |
| Fuel Type: | n/a |
Location:
Vermillion Ford
Vermillion, SD
Vermillion, SD
| Price: | $39,990 |
| Click to Call | |
2016 RAM 3500 PROMASTER High Roof W- Backup Camera
- Mileage/Hours
- 92,539
- Color
- Bright White Clearcoat
- Engine
- 3.6L V6 24V VVT
| Mileage: | 92,539 |
| Engine: | 3.6L V6 24V VVT |
| Cab Style: | n/a |
| Fuel Type: | n/a |
Location:
Autoland
Sioux Falls, SD
Sioux Falls, SD
| Doc Fee: | $199 |
| Price: | $20,149 |
| Click to Call | |
2022 WESTERN STAR 5700XE , SEMI TRUCK TOY HAULER,RAMP DECK,REGISTE AS A PRIVATE RV!
- Mileage/Hours
- 559,120
- Color
- ORANGE
| Mileage: | 559,120 |
| Engine: | n/a |
| Cab Style: | n/a |
| Fuel Type: | DIESEL |
Location:
Chase Auto and RV
Ft Pierre, SD
Ft Pierre, SD
| Price: | $84,990 |
| Click to Call | |
2019 CHEVROLET EXPRESS CARGO VAN
- Mileage/Hours
- 176,144
- Color
- WHITE
- Engine
- 4.3L 6 Cyl. Gas
| Mileage: | 176,144 |
| Engine: | 4.3L 6 Cyl. Gas |
| Cab Style: | n/a |
| Fuel Type: | GAS |
Location:
Select Motors
Tea, SD
Tea, SD
| Price: | $11,900 |
| Click to Call | |
2025 FORD TRANSIT Base
- Mileage/Hours
- 2,108
- Color
- Oxford White
- Engine
- EcoBoost 3.5L V6 GTDi DOHC 24V Twin Turbocharged
| Mileage: | 2,108 |
| Engine: | EcoBoost 3.5L V6 GTDi DOHC 24V Twin Turbocharged |
| Cab Style: | n/a |
| Fuel Type: | n/a |
Location:
Vermillion Ford
Vermillion, SD
Vermillion, SD
| Price: | $49,990 |
| Click to Call | |
2020 FORD T-250 TRANSIT ALL WHEEL DRIVE
- Mileage/Hours
- 186,138
- Color
- WHITE
- Engine
- V-6 3.5 LITER
| Mileage: | 186,138 |
| Engine: | V-6 3.5 LITER |
| Cab Style: | n/a |
| Fuel Type: | n/a |
Location:
Select Motors
Tea, SD
Tea, SD
| Price: | $15,500 |
| Click to Call | |
2019 RAM PROMASTER CITY Tradesman SLT
- Mileage/Hours
- 130,425
- Color
- WHITE
- Engine
- 2.4L 4 Cyl. Gas
| Mileage: | 130,425 |
| Engine: | 2.4L 4 Cyl. Gas |
| Cab Style: | n/a |
| Fuel Type: | GAS |
Location:
12th Street Auto Mart & Big City Motors
Sioux Falls, SD
Sioux Falls, SD
| Doc Fee: | $200 |
| Price: | $10,195 |
| Click to Call | |
2015 FORD TRANSIT CONNECT XL
- Mileage/Hours
- 179,808
- Color
- FROZEN WHITE METALLIC
- Engine
- 4 Cyl, 2.5L
| Mileage: | 179,808 |
| Engine: | 4 Cyl, 2.5L |
| Cab Style: | n/a |
| Fuel Type: | GAS |
Location:
Beck Motor Company
Pierre, SD
Pierre, SD
| DOC FEE: | $195 |
| Price: | $7,099 |
| Click to Call | |
2023 RAM 2500 PROMASTER High Roof
- Mileage/Hours
- 60,825
- Color
- BRIGHT WHITE CLEARCOAT
- Engine
- V6, 3.6L
| Mileage: | 60,825 |
| Engine: | V6, 3.6L |
| Cab Style: | n/a |
| Fuel Type: | FLEX FUEL |
Location:
Wegner Auto
Pierre, SD
Pierre, SD
| Price: | $31,545 |
| Click to Call | |
2017 MERCEDES-BENZ METRIS CARGO VAN Worker
- Mileage/Hours
- 94,000
- Color
- Arctic White
- Engine
- 2.0L 4 Cyl. Gas
| Mileage: | 94,000 |
| Engine: | 2.0L 4 Cyl. Gas |
| Cab Style: | n/a |
| Fuel Type: | GAS |
Location:
T&L Auto Sales
Sioux Falls, SD
Sioux Falls, SD
| Price: | $17,951 |
| Click to Call | |